Знайти лабораторію

фільтр

Місцезнаходження:

послуги:

категорії ТЗ:

M1 - ТЗ призначенні для перевезення пасажирів, у якому кількість місць для сидіння не більше 8, не враховуючи місце водія (легковий автомобіль)

M2 - ТЗ призначенні для перевезення пасажирів, у якому кількість місць для сидіння більше 8, не враховуючи місце водія, максимальна маса яких не більше 5 тонн.

M3 - ТЗ призначенні для перевезення пасажирів, у якому кількість місць для сидіння більше 8, не враховуючи місце водія, максимальна маса яких перевищує 5 тонн.

N1 - ТЗ призначенні для перевезення вантажів, максимальна маса якого не більше ніж 3,5 тонни.

N2 - ТЗ призначенні для перевезення вантажів, максимальна маса якого більше 3,5 тонни, але не більше ніж 12 тонн.

N3 - ТЗ призначенні для перевезення вантажів, максимальна маса якого більше 12 тонн.

O1 - причеп із максимальною масою не більше ніж 0,75 тонни.

O2 - причеп із максимальною масою більше 0,75 тонни, але не більше ніж 3,5 тонни.

O3 - причеп із максимальною масою більше 3,5 тонни, але не більше ніж 10 тонн.

O4 - причеп із максимальною масою більше ніж 10 тонн.

L1 - двоколісний ТЗ, максимальна швидкість якого не більше 50 км/год., об’єм двигуна не перевищує 50 куб.см. та (або) потужністю не більше 4 кВт.

L2 - триколісний ТЗ, максимальна швидкість якого не більше 50 км/год., об’єм двигуна не перевищує 50 куб.см. та (або) потужністю не більше 4 кВт.

L3 - двоколісний ТЗ, об’єм двигуна якого перевищує 50 куб.см. та (або) максимальна швидкість більше 50 км/год.

L4 - триколісний ТЗ з колесами асиметричними відносно середньої поздовжньої вертикальної площини, об’єм двигуна якого не більше 50 куб.см. і максимальна швидкість не більше 50 км/год.

L5 - триколісний ТЗ з колесами симетричними відносно середньої поздовжньої вертикальної площини, максимальне швидкість якого не більше 50 км/год., об’єм двигуна не більше 50 куб.см. та (або) потужністю не більше 4 кВт.

L6 - чотирьохколісні ТЗ, маса яких не більше 350 кг., максимальна швидкість не перевищує 50 км/год., об’єм двигуна не більше 50 куб.см та (або) потужність не більше 4 кВт.

L7 - чотирьохколісні ТЗ відмінні від ТЗ категорії L6, маса яких не більше 400кг (550кг - для вантажних) і потужністю не більше 15 кВт.

Компанії:

Знайти лабораторію

додати фільтр

Техогляд Житомир

Навіть якщо ваш автомобіль не входить до категорії транспортних засобів, яким необхідно  з певною періодичністю проходити технічний огляд у Житомирі, рекомендуємо не бути надмірно самовпевненими та перевіряти машину на наявність несправностей самостійно.

Періодичний технічний огляд – це важливий аспект безпеки як для автовласника, так і для інших учасників дорожнього руху. Понад десять років тому в Україні було скасовано обов'язковий технічний контроль для легкових автомобілів, які не використовуються для отримання зиску, а експлуатуються в приватних цілях. Але у 2022 році підписана асоціація з ЄС змушує повернутися до періодичних перевірок легкових автомобілів

Кого перевіряють зараз?

Термін Транспортний засіб

Раз на два роки

Легкові машини для перевезення пасажирів або транспортування вантажів

Вантажівки> 3500 кг.

Раз на рік

Вантажівки <3500 кг.

Авто, які використовуються як таксі

Раз на півроку

Автобуси

Проходженню ОТК на сьогодні підлягають такі транспортні засоби:

Ось уже одинадцять років у нашій країні не підлягають обов'язковому контролю легкові автомобілі для особистого користування. Але в Європейському союзі такі автомобілі регулярно проходять техконтроль.

Терміни проходження ОТК згідно з євродирективою:

 1. Нові автомобілі з пасажирськими місцями до 8 осіб, а також вантажні авто до 3,5 т - за чотири роки після введення в експлуатацію, а після - кожні два роки.
 2. Авто служби таксі, швидкої допомоги, машини з кількістю пасажирських місць, що перевищують вісім, вантажівки з підйомністю вантажу понад 3,5 т., причепи до них, колісні трактори зі швидкістю понад 40 км/год - через рік після реєстрації, а після - щорічно.

Підстави для позапланового техконтролю:

 •  автомобіль після ДТП в якому доволі сильно порушені колеса, постраждала підвіска, вистрілили подушки безпеки, було пошкоджено кермо або гальмівна система;
 • автомобілі, які піддаються модифікації, зокрема вихлопна система та вузли безпеки;
 • у разі зміни власника;
 • коли пробіг машини перевищив сто шістдесят кілометрів;
 • є підстави вважати, що експлуатація автомобіля серйозно порушує безпеку дорожнього руху.

Проходження техогляду в Житомирі

Якщо у вас виникне необхідність пройти техогляд у Житомирі, потрібно пам'ятати, що він включає контроль усіх ходових вузлів та окремих деталей автомобіля, несправність яких може негативно позначитися на безпеці дорожнього руху.

Техконтролю підлягають:

 • система гальм;
 • системи та механізми, які відповідають за захист;
 • колеса автомобіля та пневмошини;
 • все скло транспортного засобу;
 • дзеркала заднього та бічного огляду;
 • система керма;
 • осі, рама та кузов автомобіля;
 • інші важливі елементи відповідно до плану перевірки саме  вашого виду ТЗ.

Для успішного проходження техогляду в Житомирі підготуйте свій автомобіль відповідним чином та не забудьте всі документи, які засвідчую право володіння транспортним засобом та ваше посвідчення особи.

Найближчий пункт ОТК шукайте на мапі тут.

Зареєструйте свою лабораторію на Техогляд.UA

додати лабораторію